JAVASCRIPT

33.563

Başlangıç Tarihi : 28.03.2020

Bitiş Tarihi : 28.03.2022

Eğitmen : Volkan ALAKENT

Eğitim Kaynak Belgelerine "Dokümanlar (  https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/javascript-8099#!/documents)" Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Javascript

İçerik Özeti:

Sürekli gelişen web teknolojilerinin en popüler ve en olmazsa olmaz dillerinden biriside Javascript'tir. Eğitim dahilinde sıfırdan en ileri seviyeye kadar Javascript'in mimarisini, hangi alanlarda kullanıldığı, tüm özelliklerini, tüm metotlarını, tüm fonksiyonlarını ve nesne tabanlı programlama yöntemlerini en ayrıntılı şekilde ve bol örneklerle işlenmektedir.

Çıktılar:

Eğitim sonunda katılımcılar;
1-      Yapmak istediğiniz tüm dinamik web sitelerini sıfırdan başlayarak kendiniz rahatlıkla yapabileceksiniz.
2-      Javascript ile en yeni web teknolojilerini kullanarak en ileri düzeyde mükemmel web siteleri yapabileceksiniz.
3-      Javascript ile sıradan bir web sayfasının bile ne kadar mükemmel bir dinamikliğe sahip olabileceğini öğreneceksiniz.
4-      Javascript dilini A'dan Z'ye öğreneceğiniz için, yapmak istediğiniz her kodlamayı yapabileceksiniz. (Oyun, Dinamik İçerikler, Slaytlar, Olaya Duyarlı Sayfalar, Anlık Yenileme vs.)


Hedef Kitle:


Javascript ile sıfırdan ileri düzeye kadar mükemmel dinamik web siteleri geliştirmek isteyen kişiler. Durağan web sayfalarına dinamiklik kazandırmak isteyen kişiler. Web sayfaları dahilinde anlık işlemler yapmak isteyen kişiler. Tüm HTML elementlerine ekti etmek isteyen kişiler. Browser (tarayıcı) oyunu kodlamak isteyen kişiler. Game Engine (oyun motoru) programlarını kullanırken Javascript ile kod yazmak isteyen kişiler.

Herhangi bir sonuç bulunamadı...

Yorumlar

{{comment.commentData}}

Daha Fazla Göster